2. adventná nedeľa – 10. december 2023

1. Pozývame vás na adventné sv. omše pri sviečkach /roráty/ – každý večer o 17:30, alebo ráno o 6:30, predovšetkým deti, aspoň vo štvrtok a v piatok. Elektrickú sviečku je možné si požičať alebo zakúpiť vzadu za lavicami. Deti si môžu prevziať adventný plagát a dopĺňať hviezdy nad betlehemom.
  2. Spovedať nevládnych – starých a chorých – prídeme k nim domov v tomto týždni takto:

– Milochov – streda od 15:00

– Mesto Považská Bystrica – štvrtok od 8:00 /okrem SNP, tam majú vlastný rozpis/.

– Penzión Bystričan – piatok od 9:00

1. Prihlásiť chorých je ešte možné ešte dnes v sakristii alebo telefónom a emailom.
  2. Birmovanci – deviataci budú mať náuku dnes v nedeľu večer v Pastoračnom centre pri kostole takto: ZŠ a Gymnázium o 16:00 a 4. ZŠ o 18:30.
  3. Vianočná spoveď bude v našom kostole vo štvrtok a piatok pred 4. adventnou nedeľou, čo upresníme v oznamoch na budúcu nedeľu.
  4. Katolícky kalendár stolový s obrázkami našich farností si môžete zakúpiť vzadu v kostole, aj ako vhodný darček pre príbuzných a tým podporíte aj stavbu kostola sv. rodiny.
  5. Dobrá novina sa bude koledovať v našej farnosti popoludní 26. 12.  Všetkých vás, ktorí sa prihlásite, s radosťou navštívime, aby sme vám priniesli krásnu Zvesť o narodení Spasiteľa a príspevkom podporíme Južný Sudán. Deti, ktoré sa chcú zapojiť do koledovania, pozývame na nácvik dnes o 15:00 v pastoračnom centre. Tešíme sa na vás.
  6. Upratovanie farského kostola – Hliníky, Mošteníkova. P. Boh zaplať