Nedeľa Krista Kráľa – 26. november 2023

1. Dnes popoludní bude vystavená Sviatosť Oltárna na farskú adoráciu do večernej sv. omše.
  2. Vo štvrtok bude sv. Ondreja, budúca nedeľa bude už 1. adventná a začne sa advent. Adventné vence na požehnanie môžete v nedeľu položiť k oltáru.
  3. V piatok bude prvý piatok v mesiaci december.
  4. Čoskoro už bude aj predvianočná spoločná sv. spoveď – a to po tretej adventnej nedeli, odporúčame už teraz plánovať si na ňu čas. Teraz ešte spovedáme pri ranných a večerných sv. omšiach. Vo štvrtok už od 16.00 a v piatok od 14.00. V Milochove v stredu od 15.30.
  5. Z farnosti sv. rodiny na SNP srdečne ďakujú za zbierku, ktorá bola minulú nedeľu vo výške 9 893,- €. Veľké Pán Boh zaplať!
  6. Prvoprijímajúce deti – tretiaci – zo škôl 1, 3, 4 a 5 – budú mať formačné stretnutie v Katolíckom dome v sobotu od 9:00 aj s obedom.
  7. Birmovanci – deviataci budú mať náuku dnes v nedeľu večer v Pastoračnom centre pri kostole takto: 3. ZŠ a Gymnázium o 16:00 a 4. ZŠ o 18:30.
  8. Známy spevák Vojtech Dinga, pôvodom z Pov. Bystrice, bude mať adventný koncert v našom farskom kostole 3. decembra o 15:30, vstupné je dobrovoľné.
  9. Obdarovací vianočný stromček bude pri bočnom oltári. Papierovú ozdôbku si treba zobrať zo stromčeka a potom nalepiť na darček, ktorý treba doniesť najneskôr do 9. decembra. Postup a pravidlá si môžete prečítať na výveske.
  10. Bratstvo svetských františkánov v našej farnosti pozýva na Deviatnik s putujúcimi jasličkami, ktorý bude od utorka 28. 11. do nasledujúcej stredy v kostole 5 minút povečernej sv. omši. Informácie sú na plagáte.
  11. Budúcu nedeľu bude zbierka na charitu.
  12. Krsty budú budúci víkend.
  13. Upratovanie farského kostola – Kolónia, 2. skupina. P. Boh zaplať!