5. pôstna nedeľa – 26. marec 2023

1. Začal sa letný čas. Večerné omše bývajú v letnom čase o 18:30, aj v nedeľu.
  2. O týždeň bude Kvetná nedeľa, začiatok Veľkého týždňa. Bahniatka budeme požehnávať pri každej sv. omši.

……………………………………………………………………………………..

1. Spoločná veľkonočná svätá spoveď bude v našej farnosti v piatok celý deň a v sobotu dopoludnia. Prosíme, aby sa prišli všetci vyspovedať v tomto termíne, lebo v iné dni musíme spovedať v okolitých farnostiach. /V pondelok bude spoveď popoludní v Maríkovej, v utorok v Udiči a Jasenici, v stredu v Považskej Teplej a Papradne a vo štvrtok v Prečíne a Domaniži./
  2. U nás bude svätá spoveď takto:

– v piatok –  dopoludnia od 9:00 do 11:30,  popoludní od 14:30 do 17:00,

– v sobotu – iba dopoludnia od 9:00 do 11:30.

Pozor – v sobotu popoludní už nebude spoveď vo farskom kostole, ale iba na filiálkach: v Milochove, Podmaníne a Praznove – v sobotu od 14:00 do 15:00. /takisto aj v Pov. Podhradí a Orlovom/.

Večerná sv. omša bude v piatok už o 17:00, hneď po spovedaní, začínajúca krížovou cestou.

V sobotu už bude večerná sv. omša v riadnom letnom čase o 18:30. Môžete využiť aj spoveď na Rozkvete, alebo na SNP v škole, kde bude v rovnakom čase ako u nás, v piatok celý deň, a v sobotu iba dopoludnia.

1. Na sv. spoveď sa dobre pripravme, pozvime aj svojich príbuzných a priateľov a pripomeňme to hlavne žiakom a študentom. Birmovanci si majú riadne vykonať sv. spoveď. V Milochove v stredu sv. omša nebude.

……………………………………………………………………………………….

1. Farníci zo SNP srdečne ďakujú za zbierku na kostol na SNP, ktorá bola minulý týždeň vo výške 14 503,45- Eur. Pán Boh zaplať!. Na kostole sa pracuje v stavebnom konaní a pripravujú sa prípojky na pozemku.
  2. Zápis žiakov do 1. ročníka Základnej školy sv. Augustína bude po veľkej noci. Prihlášku je už možné vypísať na stránke školy, kde sú aj ďalšie informácie.
  3. Do dnešnej celoslovenskej zbierky na prenasledovaných kresťanov je možné prispieť vzadu za lavicami do označenej pokladničky. P. Boh zaplať.
  4. Extrémna krížová cesta začína pre prihlásených účastníkov v piatok o 17:00.
  5. Upratovanie kostola: Hliníky a Mošteníkova. P. Boh zaplať!