12. cezročná nedeľa – 25. jún 2023

1. Vo štvrtok bude prikázaný sviatok sv. Petra a Pavla, apoštolov, a v piatok koniec školského roka.
  2. Vo štvrtok – na prikázaný sviatok sv. Petra a Pavla budú sv. omše ráno o 6:30 a o 8:00 – s účasťou žiakov ZŠ sv. Augustína, večer vo štvrtok o 17:00 a o 18:30. V Milochove bude sv. omša už v stredu o 17:30 s platnosťou na sviatok.
  3. V piatok, na konci školského roka bude mať Základná škola sv. Augustína sv. omšu Te Deum v kostole – v piatok o 8:00. Žiaci z ostatných škôl budú mať poďakovanie na konci školského roka na detskej sv. omši v nedeľu o 10:00.
  4. Budúca nedeľa je zároveň sviatkom Návštevy Panny Márie, ktorá je titulom a patrónkou nášho kostola. Budúca nedeľa bude prvá v mesiaci.
  5. Príležitosť k sv. spovedi bude po celý týždeň pred sv. omšami, vo štvrtok a v piatok aj cez sv. omše.
  6. Zbierka na dobročinné diela sv. Otca bude na sviatok sv. Petra a Pavla. Prispieť môžete do pripravenej a označenej pokladničky vzadu za lavicami. P. Boh zaplať!
  7. Z našej farnosti odchádza p. kaplán Ondrej Čukan. Ďakujeme za jeho službu a želáme Božie požehnanie na novom pôsobisku Žilina – Vlčince. Našim novým kaplánom bude František Daško z Púchova,  doterajší kaplán v Žiline a zároveň absolvent štúdia v Ríme.
  8. Upratovanie farského kostola –  Kolónia, 2. skupina. P. Boh zaplať!
  9. Krsty budú budúci víkend.
  10. Sviatosť manželstva:
    Ľuboš Adamus z Bratislavy a Janka Macáková z Milochova  ,   Roman Bírošík z Pov. Bystrice a Zuzana Kubaliaková zo Štiavnika