17. cezročná nedeľa – 30. júl 2023

1. V pondelok bude spomienka sv.  Ignáca z Loyoly, kňaza, v utorok sv. Alfonza z Liguori, biskupa a učiteľa Cirkvi a v piatok sv. Jána Vianneya.
  2. V piatok bude prvý piatok mesiaca augusta. Spoveď bude v tomto týždni ako obvykle pred prvým piatkom vo farskom kostole: ráno i večer pol hodinu pred sv. omšami a počas nich, vo štvrtok večer od 17:00. A v piatok už od 14:00 až do večernej sv. omše. V Milochove v stredu od 16:30 a sv. omša o 17:30.
  3. Pozývame na púť do Rajeckej Lesnej v túto sobotu augusta. Je to púť našej farnosti a nášho považskobystrického dekanátu a koná sa v sobotu dopoludnia – o 10:00 je sv. ruženec a po ňom sv. omša. Autobus pôjde od farského kostola v sobotu ráno o 8:30. Prihlásiť sa môžete v sakristii. Srdečne pozývame.
  4. Upratovanie farského kostola – sídlisko Dedovec. P. Boh zaplať!
  5. Sviatosť manželstva:

Jakub Miženko z Popradu a Natália Trníková z Milochova