33. cezročná nedeľa – 15. november 2020

1. Kostoly budú od zajtra znova otvorené na 50% kapacity kostola, čo však v našom veľkom a priestrannom kostole dokážeme splniť a vyhovieť všetkým. Treba sedieť šachovnicovo, teda nechať vedľa seba voľné miesto /okrem členov jednej domácnosti/. Zdôrazňujeme potrebu zachovať aj všetky ostatné pandemické nariadenia a ohľaduplnosť.
  2. Sv. omše budú bývať v obvyklom čase, v  zimnom období: od pondelka do soboty ráno o 6:30 a večer už o 17:30. V nedeľu o 7:00, 8:30, 10:00 – detská, 11. 30 a večer o 17:30. Aj mestské autobusy sú posunuté tak, aby prichádzali a odchádzali v súlade so sv. omšami. V Milochove v stredu o 16:30 a v nedeľu o 8:45.
  3. Spoveď bude bývať v obvyklom čase: Vo všedné dni pol hodinu pred sv. omšou ráno i večer. V nedeľu dopoludnia počas sv. omší. Odporúča sa spoveď vo všedné dni, aby sme sa v nedeľu sústredili na sv. omšu a prípadnú spoveď prenechali len súrnym prípadom.
  4. V utorok bude Alžbety Uhorskej a v sobotu liturgická spomienka Obetovania Panny Márie. Budúca nedeľa bude posledná v liturgickom roku, nedeľa Krista Kráľa.
  5. Ponúkame vám náš vlastný farský kalendár s fotografiami nášho kostola a života farnosti, aj detí a mládeže pri príležitosti 30. výročia sv. Augustína. Ide o praktický stolový kalendár s cirkevnými sviatkami. Môžete si ho zakúpiť vzadu v kostole.
  6. Upratovanie kostola: Moyzesova ulica a Centrum.
  7. Krsty budú budúci víkend.
  8. Sviatosť manželstva: Ondrej Mešo a Simona Slováková zo Stredu.