12. cezročná nedeľa – 25. 6. 2017

1. Vo štvrtok bude prikázaný sviatok sv. Petra a Pavla. Sv. omše budú: ráno o 6:00 a o 8:00, kedy príde aj cirkevná škola sv. Augustína. Večer budú sv. omše o 16:30 a o 18:30. V Milochove bude sv. omša už v stredu večer o 18:30, V Praznove vo štvrtok o 17:00  a v Podmaníne o 18:30.
  1. V piatok bude posledný deň školského roka. Cirkevná Základná škola sv. Augustína bude mať s. omšu v piatok o 8:00. Žiaci a študenti s učiteľmi a rodičmi môžu prísť poďakovať P. Bohu na sv. omšu budúcu nedeľu o 10:00, alebo o 11. 15.
  2. Budúcu nedeľu je zároveň aj sviatok Návštevy Panny Márie, patrónky nášho farského kostola.
  1. Birmovanci cez prázdniny nech nezabudnú chodievať na sv. omše v nedeľu a sviatok na sv. omšu, aj keď sú odcestovaní. Pri vyhodnotení sme zistili, že sú v tom slabí.
  2. Rozprávkový les bude dnes popoludní, ako sme už oznamovali minulú nedeľu a informácie sú na plagátoch
  3. Na sídlisku SNP sa pripravuje nová farnosť – od 1. júla tohto roka – keď príde nový kňaz František Mikuláš, do ktorého starostlivosti bude patriť SNP a okolie. Keďže však tam ešte nie je kostol, sv. omše sú v dočasných priestoroch v škole. Preto aj všetky úradné záležitosti si vybavujte zatiaľ tak ako doteraz na fare v meste. Činnosť sa bude rozbiehať postupne, ako bude potrebné. Prvú sv. omšu bude mať nový kňaz na SNP v škole teraz v sobotu o 16:00. So sviatosťami a inými úradnými vecami príďte aj naďalej na faru v meste. Aj sv. omše zostávajú tak ako doteraz. Ďalšie bližšie informácie oznámime budúcu nedeľu.
  4. Zbierka na dobročinné diela Sv. Otca – bude na sviatok sv. Petra a Pavla po sv. omšiach.
  5. Budúci víkend budú krsty.
  6. Upratovanie kostola: Zemiansky Kvášov
  7. Sviatosť manželstva: